UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten człowiek to już nie panuje nad sobą. Wcisła jest dyktatorem. Jemu się wydaje, że Elbląg jest jego prywatnym miastem
Ten człowiek to już nie panuje nad sobą. Wcisła jest dyktatorem. Jemu się wydaje, że Elbląg jest jego prywatnym miastem