Wybrany wątek opinii

Czują, że ludzie chcą ich odsunąć za te wszystkie draństwa to zaczęli się pokazywać, że niby pracują. Obrzydliwe typy dla mnie.
(2026.01.05)
Jeżeli rozliczenia twoich uważasz za draństwa, to gratuluję ci dobrego samopoczucia...
ooo (2026.01.05)
Powrót do komentarzy