48
02.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Elblazaninn - Ten?-trociny
(2026.01.02)
Napisałam komentarz ale cenzorzy POrtelu znowu nie puścili. Eurokomunistyczna cenzura na POrtelu.
Baśka z plaja (2026.01.02)
sprawdź ile było konfiskat, takie trudne????
grad (2026.01.02)
Wszyscy piszą o skutkach, nikt o przyczynach ?!!! A może jednak warto rozmawiać też o profilaktyce, edukacji, ograniczeniu sprzedaży alkoholu, o nieuchronności kar (a nie windować ich wysokości). Wypadek po alkoholu i kara, to finał tej sprawy. Ale jak doprowadzić do ograniczenia tych patologicznych zachowań to sedno. I o tym warto gadać.
mądry po fakcie stefek (2026.01.02)
Jak informuje "Business Insider", w ciągu dziewięciu miesięcy 2025 roku sprzedano 3,5 tys. pojazdów, wobec których zapadło orzeczenie o przepadku. Łączna kwota uzyskana przez naczelników urzędów skarbowych z tytułu sprzedaży tych samochodów wyniosła 14,2 mln zł. Dla porównania, od 14 marca do 31 grudnia 2024 r. sprzedano 598 aut za 2,3 mln zł.
Toni (2026.01.02)

info

1  
  0
@mądry po fakcie stefek - Kartele alkoholowe niestety dobrze się w Polsce trzymają.
Toni (2026.01.02)
... a może był u niego Karolak z workiem piwa i namawiał do picia go?
(2026.01.02)

info

4  
  0
Miejmy nadzieję że sąd będzie wyrozumiały i wyda łagodny wyrok a może nawet puści wolno ? Młody jest a takie wybryki zdarzają się wszystkim i sędziemu i prokuratorowi i posłowi i ministrowi.... Kto z nas nigdy nie zbłądził i nie popełnił błędu.
(2026.01.02)
mentalność wyborców al fons one - młody był i mało pił
(2026.01.02)

info

2  
  4
Jeszcze pokryje koszty drugiego pojazdu poszkodowanego a ubezpieczyciel się nie szczypie.
(2026.01.02)

info

5  
  0