UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miejmy nadzieję że sąd będzie wyrozumiały i wyda łagodny wyrok a może nawet puści wolno ? Młody jest a takie wybryki zdarzają się wszystkim i sędziemu i prokuratorowi i posłowi i ministrowi.... Kto z nas nigdy nie zbłądził i nie popełnił błędu.


Anuluj