UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miejmy nadzieję że sąd będzie wyrozumiały i wyda łagodny wyrok a może nawet puści wolno ? Młody jest a takie wybryki zdarzają się wszystkim i sędziemu i prokuratorowi i posłowi i ministrowi.... Kto z nas nigdy nie zbłądził i nie popełnił błędu.