A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kbf. - Odezwał sie..... I bredzi
Odbierać nie musiał. Pozytywny egzamin = posiadanie prawa jazdy. Po zdanym egzaminie w mObywatel ma już uprawienia - widoczne dla Policji w CEPIK. Do 30 dni po egzaminie występujesz o wydanie fizycznego dokumentu do ręki.
Bo to jedyny złapany został pod wpływem? Przecież to jest patologia - specjalność polska. Wypić i za kierownicę.
Co ci malolaci maja w głowie, bezmozg kompletny
Czyli prawda to, że na wsi patologia
Zamienił samochód na buty to może na Puro runie będzie biegał bo tam też promują alkohol hahhaha
Łapy nie w kieszeniach a w kajdankach powinny być...
wiejski cfeeellll i tyle...
Zabrać takiemu prawo jazdy dożywotnio
"Czyli prawda" no bo to wszystko przez te trzy litery z przodu na tablicy.....