48
02.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kbf. - Odezwał sie..... I bredzi
(2026.01.02)
Odbierać nie musiał. Pozytywny egzamin = posiadanie prawa jazdy. Po zdanym egzaminie w mObywatel ma już uprawienia - widoczne dla Policji w CEPIK. Do 30 dni po egzaminie występujesz o wydanie fizycznego dokumentu do ręki.
(2026.01.02)

info

2  
  0
Bo to jedyny złapany został pod wpływem? Przecież to jest patologia - specjalność polska. Wypić i za kierownicę.
(2026.01.02)
Co ci malolaci maja w głowie, bezmozg kompletny
Elblazaninn (2026.01.02)
Czyli prawda to, że na wsi patologia
(2026.01.02)
Zamienił samochód na buty to może na Puro runie będzie biegał bo tam też promują alkohol hahhaha
(2026.01.02)

info

3  
  1
Łapy nie w kieszeniach a w kajdankach powinny być...
pyskaty drwal (2026.01.02)

info

11  
  1
wiejski cfeeellll i tyle...
(2026.01.02)

info

7  
  3
Zabrać takiemu prawo jazdy dożywotnio
(2026.01.02)
"Czyli prawda" no bo to wszystko przez te trzy litery z przodu na tablicy.....
(2026.01.02)