Wybrany wątek opinii

Wszyscy piszą o skutkach, nikt o przyczynach ?!!! A może jednak warto rozmawiać też o profilaktyce, edukacji, ograniczeniu sprzedaży alkoholu, o nieuchronności kar (a nie windować ich wysokości). Wypadek po alkoholu i kara, to finał tej sprawy. Ale jak doprowadzić do ograniczenia tych patologicznych zachowań to sedno. I o tym warto gadać.
mądry po fakcie stefek (2026.01.02)
@mądry po fakcie stefek - Kartele alkoholowe niestety dobrze się w Polsce trzymają.
Toni (2026.01.02)
Powrót do komentarzy