Wybrany wątek opinii
Wszyscy piszą o skutkach, nikt o przyczynach ?!!! A może jednak warto rozmawiać też o profilaktyce, edukacji, ograniczeniu sprzedaży alkoholu, o nieuchronności kar (a nie windować ich wysokości). Wypadek po alkoholu i kara, to finał tej sprawy. Ale jak doprowadzić do ograniczenia tych patologicznych zachowań to sedno. I o tym warto gadać.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@mądry po fakcie stefek - Kartele alkoholowe niestety dobrze się w Polsce trzymają.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0