Wybrany wątek opinii

Będzie też odpowiadał przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna, przepadek pojazdu lub jego równowartości. Ciekawe która z tych obietnic sądu bedzie zrealizowana i czy Portel o tym napisze, bo gdyby wszystkie, to o ilu mniej pijanych za kierownicą byśmy mieli. Ale jak widać rządzącym na tym nie zależy.
(2026.01.02)
Odpowiem Ci że ta trzecia, za spowodowanie kolizji sprawca będzie musiał zapłacić za szkody w Nissanie, gdyż Ubezpieczyciele mają wyłączenie jeśli sprawca jest pod wpływem alkoholu. Wypłaci Fundusz Gwarancyjny a on będzie się bujał przez parę ładnych lat zanim zwróci kaskę i to będzie największa kara.
Real (2026.01.02)
sprawdź ile było konfiskat, takie trudne????
grad (2026.01.02)
@Real - Nie do końca: ubezpieczyciel wypłaci, jeśli pojazd miał OC, natomiast wystąpi do sprawcy o zwrot odszkodowania
Rzecz Sam (2026.01.02)
Mielibyśmy tyle samo mniej więcej, z resztą w Polsce i tak jest dużo mniej pijanych kierowców jak na Zachodzie, już podawali przecież jaka jest średnia wartość tych konfiskowanych samochodów- około 4 tys. zł ciekawe czy ta cała procedura konfiskaty nie kosztuje więcej jak ten samochód za 4 tys.
(2026.01.02)
"tyle samo mniej więcej"... Brawo! Mjiszczostfo!
Boże patrzysz i nie grzmisz.. (2026.01.04)
Powrót do komentarzy