Wybrany wątek opinii
Będzie też odpowiadał przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna, przepadek pojazdu lub jego równowartości.
Ciekawe która z tych obietnic sądu bedzie zrealizowana i czy Portel o tym napisze, bo gdyby wszystkie, to o ilu mniej pijanych za kierownicą byśmy mieli. Ale jak widać rządzącym na tym nie zależy.
Do moderacji
Odpowiedz
47
11
Odpowiem Ci że ta trzecia, za spowodowanie kolizji sprawca będzie musiał zapłacić za szkody w Nissanie, gdyż Ubezpieczyciele mają wyłączenie jeśli sprawca jest pod wpływem alkoholu. Wypłaci Fundusz Gwarancyjny a on będzie się bujał przez parę ładnych lat zanim zwróci kaskę i to będzie największa kara.
Do moderacji
Odpowiedz
26
1
sprawdź ile było konfiskat, takie trudne????
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Real - Nie do końca: ubezpieczyciel wypłaci, jeśli pojazd miał OC, natomiast wystąpi do sprawcy o zwrot odszkodowania
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Mielibyśmy tyle samo mniej więcej, z resztą w Polsce i tak jest dużo mniej pijanych kierowców jak na Zachodzie, już podawali przecież jaka jest średnia wartość tych konfiskowanych samochodów- około 4 tys. zł ciekawe czy ta cała procedura konfiskaty nie kosztuje więcej jak ten samochód za 4 tys.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
"tyle samo mniej więcej"... Brawo! Mjiszczostfo!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0