UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy piszą o skutkach, nikt o przyczynach ?!!! A może jednak warto rozmawiać też o profilaktyce, edukacji, ograniczeniu sprzedaży alkoholu, o nieuchronności kar (a nie windować ich wysokości). Wypadek po alkoholu i kara, to finał tej sprawy. Ale jak doprowadzić do ograniczenia tych patologicznych zachowań to sedno. I o tym warto gadać.

mądry po fakcie stefek