Wybrany wątek opinii

Miejmy nadzieję że sąd będzie wyrozumiały i wyda łagodny wyrok a może nawet puści wolno ? Młody jest a takie wybryki zdarzają się wszystkim i sędziemu i prokuratorowi i posłowi i ministrowi.... Kto z nas nigdy nie zbłądził i nie popełnił błędu.
(2026.01.02)
Powinien pójść odsiedzieć za to że wsiadł za kółko po alko. Prosta decyzja
(2026.01.04)
Powrót do komentarzy