Wybrany wątek opinii
Miejmy nadzieję że sąd będzie wyrozumiały i wyda łagodny wyrok a może nawet puści wolno ? Młody jest a takie wybryki zdarzają się wszystkim i sędziemu i prokuratorowi i posłowi i ministrowi.... Kto z nas nigdy nie zbłądził i nie popełnił błędu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Powinien pójść odsiedzieć za to że wsiadł za kółko po alko. Prosta decyzja
Do moderacji
Odpowiedz
1
0