34
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.
(2025.12.31)
Tak jeszcze dwa lata temu było.
(2025.12.31)
Za to w KO nie ma oszukanców? Zacietrzewiony naiwniaku.
(2025.12.31)
Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!
gdzie ta normalność? (2025.12.31)
@gdzie ta normalność? - Jeszcze czego? Wyborca PiSu ma sylwestra w Toruniu i Chełmie. Wypad do swoich.
(2025.12.31)
@gdzie ta normalność? - Ty to możesz odwołać się do swojej flachy.
(2025.12.31)
Na 2026 mieszkańcy Elbląga odpalają silniki w kosmos 😃 Może miasto w nowym roku zrobi iluminacje w dronów. Tym bardziej, że nie jest to wydatek jednorazowy. Mogą obserwować tereny nad zalewowe. Odpłatnie celebrować inne uroczystości w regionie
Polska'25 (2025.12.31)
Mierny intelektualnie ten wasz publikator. Służalczy wobec każdej władzy. Macie pracę, ale nie kreujecie istotnych wartości.
(2025.12.31)

info

3  
  3
@gdzie ta normalność? - "Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich" - Was trucicieli odwołamy - wszystkich, trollu. Elbląg od lat lepszej władzy nie miał niż ta obecna.
Netkot (2025.12.31)
wywalcie to AI z moderowania komentarzy, bo sie nie sprawdza i nie cenzurujcie automatycznie komentarzy w ktorych pojawia sie naziwsko redaktora naczelnego, prezydenta miasta czy dyrektora MOSiR
(2025.12.31)