A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.
Tak jeszcze dwa lata temu było.
Za to w KO nie ma oszukanców? Zacietrzewiony naiwniaku.
Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!
@gdzie ta normalność? - Jeszcze czego? Wyborca PiSu ma sylwestra w Toruniu i Chełmie. Wypad do swoich.
@gdzie ta normalność? - Ty to możesz odwołać się do swojej flachy.
Mierny intelektualnie ten wasz publikator.
Służalczy wobec każdej władzy.
Macie pracę, ale nie kreujecie istotnych wartości.
@gdzie ta normalność? - "Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich" - Was trucicieli odwołamy - wszystkich, trollu. Elbląg od lat lepszej władzy nie miał niż ta obecna.
wywalcie to AI z moderowania komentarzy, bo sie nie sprawdza i nie cenzurujcie automatycznie komentarzy w ktorych pojawia sie naziwsko redaktora naczelnego, prezydenta miasta czy dyrektora MOSiR