Wybrany wątek opinii
Końca oszukańczego PIS życzę wszystkim uczciwym Polakom
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
Za to w KO nie ma oszukanców? Zacietrzewiony naiwniaku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6