Wybrany wątek opinii

Końca oszukańczego PIS życzę wszystkim uczciwym Polakom
(2025.12.31)
Za to w KO nie ma oszukanców? Zacietrzewiony naiwniaku.
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy