Wybrany wątek opinii
Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3