Wybrany wątek opinii

Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie.
(2025.12.31)
"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy