Wybrany wątek opinii

Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!
gdzie ta normalność? (2025.12.31)
@gdzie ta normalność? - Jeszcze czego? Wyborca PiSu ma sylwestra w Toruniu i Chełmie. Wypad do swoich.
(2025.12.31)
@gdzie ta normalność? - Ty to możesz odwołać się do swojej flachy.
(2025.12.31)
@gdzie ta normalność? - "Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich" - Was trucicieli odwołamy - wszystkich, trollu. Elbląg od lat lepszej władzy nie miał niż ta obecna.
Netkot (2025.12.31)
Powrót do komentarzy