Wybrany wątek opinii
Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@gdzie ta normalność? - Jeszcze czego? Wyborca PiSu ma sylwestra w Toruniu i Chełmie. Wypad do swoich.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@gdzie ta normalność? - Ty to możesz odwołać się do swojej flachy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@gdzie ta normalność? - "Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich" - Was trucicieli odwołamy - wszystkich, trollu. Elbląg od lat lepszej władzy nie miał niż ta obecna.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2