UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na 2026 mieszkańcy Elbląga odpalają silniki w kosmos 😃 Może miasto w nowym roku zrobi iluminacje w dronów. Tym bardziej, że nie jest to wydatek jednorazowy. Mogą obserwować tereny nad zalewowe. Odpłatnie celebrować inne uroczystości w regionie

Polska'25

Anuluj