UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!

gdzie ta normalność?

Anuluj