UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!
gdzie ta normalność?
Elblążanie! Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich. Ich trzeba wszystkich wymienić. Oni odwołali nam sylwestra a my odwołajmy ich!
gdzie ta normalność?