UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@gdzie ta normalność? - "Życzę sobie i wam odwołania władz miejskich" - Was trucicieli odwołamy - wszystkich, trollu. Elbląg od lat lepszej władzy nie miał niż ta obecna.

Netkot

Anuluj