UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.
"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.