UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie" Ja stoję i chwalę Kaczyńskiego i Brauna za tą sytuację - bo to kara za nich.


Anuluj