34
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo DZIĘKUJĘ za życzenia noworoczne, za Waszą szeroką działalność informacyjną z życia Elbląga i ja też Szanownej Redakcji życzę w Nowym 2026 roku wszelkiego DOBRA i dalszych sukcesów w szczytnej działalności.
stały czytelnik (2025.12.31)

info

6  
  5
Szczęśliwego Nowego Roku 2026.Boże chroń Polskę przed ''rządami ministrów i minister'' Tusykowych.
(2025.12.31)
"Boże chroń Polskę przed ''rządami ministrów i minister'' Tusykowych. " -A Od kiedy Boże popiera obłudnych oszustów z PIS i konfitur
(2025.12.31)
sobie wszystkiego, reszcie niczego.
(2025.12.31)

info

3  
  2
rozliczenia mafii katoprawicowej
(2025.12.31)
Stójmy w zaspach i chwalmy Tuska ''mądry'' narodzie.
(2025.12.31)
I niech wróci PZPR i MO
(2025.12.31)
A komentarze piszcie w czterech egzemplarzach, bo co czwarty w organie przechodzi..
(2025.12.31)

info

2  
  3
Ale jak? Jarosław wyborców KO nazywa Niemcami. To jak? Polak z Niemcem mają się już nie kłócić? To nie przejdzie tak jak Batyr z Tuskiem się okładają na okrągło. Ja tam wolę Niemcy i z chęcią chcę do zachodu jakby Polskę mieli dzielić to Elbląg do Niemiec jednak proszę.
(2025.12.31)
Życzę aby PiS w 2026 roku się rozpadł a Batyr się wycofał czyli abdykował ku chwale ojczyzny.
(2025.12.31)

info

7  
  6