34
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Polska'25 - "Może miasto w nowym roku zrobi iluminacje w dronów" - jeden taki dron kosztuje minimum 5000 zł. potrzeba z 600 sztuk by miało sens i wygląd. do tego oprogramowanie i osoby od pokazów - wniosek Szkoda kasy
Netkot (2025.12.31)
Szkoda że nie dajecie się wypowiedzieć. Niedługo wstyd wam będzie chodzić po ulicy. Na mieście już elblążanie mówią że POrtel to totalna cenzura, kneblowanie ust i brak wolności słowa. Na kim wy się wzorujecie? Korea, Rosja Białoruś? Komuna a może eurokomuna? Wstyd.
Lolka (2025.12.31)
@Lolka - To po co nudzisz polexit?twoje ukochane info puści każdą twoją obelgę
Nielubiekaczek (2026.01.01)
@Lolka - Nie siej trolu defetyzmu!na jakim mieście?u ciebie w Moskwie czy innym Mińsku?
Chester (2026.01.01)