UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski przespał obie kadencje. Przypomnę, że Wróblewski był z PSL. I dla mnie to jest chore, że niektórzy mieszkańcy Elbląga obwiniali PiS za nieudacznictwo PSL


Anuluj