UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski przespał obie kadencje. Przypomnę, że Wróblewski był z PSL. I dla mnie to jest chore, że niektórzy mieszkańcy Elbląga obwiniali PiS za nieudacznictwo PSL
Wróblewski przespał obie kadencje. Przypomnę, że Wróblewski był z PSL. I dla mnie to jest chore, że niektórzy mieszkańcy Elbląga obwiniali PiS za nieudacznictwo PSL