100
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@okoniowaty - Wystarczy się rozejrzeć. "W Elblągu dotacje zostaną udzielone dwóm kościołom. Ze środków ministerialnych zostanie przeprowadzona restauracja i renowacja zabytkowych murów kościoła rektoralnego pw. Bożego Ciała w Elblągu (ponad 3 mln 300 tys. zł) oraz na wykonanie prac budowlano-konserwatorskich na zabytkowym budynku Kościoła parafialnego p. w.św. Pawła w Elblągu (niemal 3,5 mln zł). "
Nawet portel pisał (2025.12.30)
Do kogo adresuje radny Sebastian Czyżyk-Skoczyk (klub radnych PiS) swoje uwagi ? Do prezydenta z PO, czy do Dyrekcji PKP, bo Dworzec PKP Elbląg jak wiemy chyba nie podlega pod prezydenta. Czy jak wszystko podlegało pod PiS odważyłby on się cokolwiek skrytykować?????
(2025.12.30)

info

9  
  3
Elbląg ma ponad 100 000 mieszkańców hmm od kiedy?
Elblazaninn (2025.12.30)
To dlaczego żeś pan panie radny nie apelował w tych sprawach do 8 letniego jak mniemam twojego rządu, no dlaczego? A teraz chciałbyś o panie radny by te zaszłościowe zaniedbania zostały wykonane w ciągu kilku miesięcy? Chyba pan panie radny widzisz jak się zmienia Polska i nasze miasto Elbląg więc też zacznij być dumnym z tych osiągnięć, nieprawdaż?
kij (2025.12.30)
@Elblazaninn - od 6 marca 1977 roku
Slavek (2025.12.30)
@Slavek - Niestety na aplikacjach tez juz sie niemilo rozczarowalem. Np na koleo nie ma wszystkich połączeń. Najpierw sprawdzam sibie na rozkladjazdypkp, tam jest duzo wiecej polaczen ale fatalnie sie tam kupije bilety.
Sztudent vel Oscar (2025.12.30)
@Sztudent vel Oscar - Masz z tym racje, że prosto nie jest i faktycznie nie wszystko pokazuje ale można sobie poradzić, jest łatwiej niż stać w kasie. ja najlepiej wole apki bo mogę sam sobie wybrać miejsce. Zależy jaka trasa.
Slavek (2025.12.30)
Brak elektronicznych tablic na peronach i przy wejściu na peron, brudna elewacja, niszczejący dach, zamiast sklepu rowerowego i medycznego można było by większy hol dworca zrobić, zapowiedzi pociągów mogłyby być przez system IVONA, bo są nie wyraźne, w innych miastach na dworcu jest McDonald's i KFC, a w Elblągu nie
(2025.12.30)

info

4  
  1
Dalej wybierajcie magdalenkę to nie długo to wspaniałe miasto obruci się w perzynę
christom (2025.12.30)

info

8  
  5
No przecież do Elbląga przyjeżdżają turyści z innych miast, z zagranicy, ale niestety niektórzy mieszkańcy Elbląga mają to gdzieś co oni sobie pomyślą
(2025.12.30)

info

6  
  1