UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale szok, niedowierzanie, nowość... A poważnie od 2 lat rozkradają kraj, dwa lata trwa dewastacja wszystkiego, a tu zdziwienie dworzec też? Ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że tak długo jak będziecie wybierać tych samych to miasto będzie dalej umierać?


Anuluj