UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają" - TO PKP zaniedbuje, a nie prezydent orle z flagą na balkonie.
"Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają" - TO PKP zaniedbuje, a nie prezydent orle z flagą na balkonie.