UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Chcieli mieszkańcy Elbląga, żeby PO rządziło w Elblągu i, żeby Prezydent był z PO to mają" - TO PKP zaniedbuje, a nie prezydent orle z flagą na balkonie.


Anuluj