UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląski suweren nie nalezy do ludzi inteligentnych i rozgarnietych. Ostatnio rozmawiałem z bratem na wigilli i ten sie upieral ze w Elblagu od lat rzadzi PIS. Nie dal sobie przetlumaczyc tego ze jest w bledzie. I pozniej takie osiołki jak moj brat ida na wybory i strach pomyslec ze oni maja mozliwosc oddania glosu. Demokracja sie w Polsce nie sprawdzila. A Elblag jest wrecz ksiazwoym przykladem tego jak demokracja moze zaszkodzic.
Rechot Ropucha