UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale szok, niedowierzanie, nowość... A poważnie od 2 lat rozkradają kraj, dwa lata trwa dewastacja wszystkiego, a tu zdziwienie dworzec też? Ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że tak długo jak będziecie wybierać tych samych to miasto będzie dalej umierać?