UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do kogo adresuje radny Sebastian Czyżyk-Skoczyk (klub radnych PiS) swoje uwagi ? Do prezydenta z PO, czy do Dyrekcji PKP, bo Dworzec PKP Elbląg jak wiemy chyba nie podlega pod prezydenta. Czy jak wszystko podlegało pod PiS odważyłby on się cokolwiek skrytykować?????