UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kogo adresuje radny Sebastian Czyżyk-Skoczyk (klub radnych PiS) swoje uwagi ? Do prezydenta z PO, czy do Dyrekcji PKP, bo Dworzec PKP Elbląg jak wiemy chyba nie podlega pod prezydenta. Czy jak wszystko podlegało pod PiS odważyłby on się cokolwiek skrytykować?????


Anuluj