UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No przecież do Elbląga przyjeżdżają turyści z innych miast, z zagranicy, ale niestety niektórzy mieszkańcy Elbląga mają to gdzieś co oni sobie pomyślą
No przecież do Elbląga przyjeżdżają turyści z innych miast, z zagranicy, ale niestety niektórzy mieszkańcy Elbląga mają to gdzieś co oni sobie pomyślą