UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No przecież do Elbląga przyjeżdżają turyści z innych miast, z zagranicy, ale niestety niektórzy mieszkańcy Elbląga mają to gdzieś co oni sobie pomyślą


Anuluj