UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To dlaczego żeś pan panie radny nie apelował w tych sprawach do 8 letniego jak mniemam twojego rządu, no dlaczego? A teraz chciałbyś o panie radny by te zaszłościowe zaniedbania zostały wykonane w ciągu kilku miesięcy? Chyba pan panie radny widzisz jak się zmienia Polska i nasze miasto Elbląg więc też zacznij być dumnym z tych osiągnięć, nieprawdaż?
kij