UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak elektronicznych tablic na peronach i przy wejściu na peron, brudna elewacja, niszczejący dach, zamiast sklepu rowerowego i medycznego można było by większy hol dworca zrobić, zapowiedzi pociągów mogłyby być przez system IVONA, bo są nie wyraźne, w innych miastach na dworcu jest McDonald's i KFC, a w Elblągu nie