UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sztudent vel Oscar - Masz z tym racje, że prosto nie jest i faktycznie nie wszystko pokazuje ale można sobie poradzić, jest łatwiej niż stać w kasie. ja najlepiej wole apki bo mogę sam sobie wybrać miejsce. Zależy jaka trasa.
Slavek