UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sztudent vel Oscar - Masz z tym racje, że prosto nie jest i faktycznie nie wszystko pokazuje ale można sobie poradzić, jest łatwiej niż stać w kasie. ja najlepiej wole apki bo mogę sam sobie wybrać miejsce. Zależy jaka trasa.

Slavek

Anuluj