UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Trabsportowychlop - Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji. No ale w sumie to co ja wymagam

Orre

Anuluj