Wybrany wątek opinii
Brawo rolnicy blokujcie wszystko. Jestem zadowolony wami.
Do moderacji
Odpowiedz
83
95
@Nierolnik - To niech ci wyjazd z domu zablokują!!! Ich strajki uderzają w zwykłych ludzi!!! Jak chcą strajkować i blokować to niech jadą pod kancelarię premiera!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
38
18
@Nierolnik - Tylko myjcie się używając szamponu i mydła.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
100% racji
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
I bardzo dobrze. Rolnicy jako jedyni potrafią walczyć o swoje.
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Niech pojadą pod siedzibę ich partii PIS na plac słowiański
Do moderacji
Odpowiedz
3
0