Wybrany wątek opinii

Brawo rolnicy blokujcie wszystko. Jestem zadowolony wami.
Nierolnik (2025.12.27)
@Nierolnik - To niech ci wyjazd z domu zablokują!!! Ich strajki uderzają w zwykłych ludzi!!! Jak chcą strajkować i blokować to niech jadą pod kancelarię premiera!!!!
(2025.12.27)
@Nierolnik - Tylko myjcie się używając szamponu i mydła.
(2025.12.27)
100% racji
Transport33 (2025.12.28)
I bardzo dobrze. Rolnicy jako jedyni potrafią walczyć o swoje.
(2025.12.29)
Niech pojadą pod siedzibę ich partii PIS na plac słowiański
sundsvall (2025.12.30)
Powrót do komentarzy