Wybrany wątek opinii
Niemcy (bo kto inny) zyskają najwięcej na umowie o wolnym handlu z krajami Ameryki Południowej. Daleko za nimi, ale jednak na podium Francja i Włochy. To szacunki oparte o dane Komisji Europejskiej oraz strukturę eksportu państw unijnych do Mercosur.
Według KE najbardziej zyskają branże: motoryzacyjna, maszynowa, chemiczna i farmaceutyczna - we wszystkich przodownikiem są Niemcy. Firmy takie jak Volkswagen, BMW czy Bayer będą mogły powiększyć eksport dzięki nowej umowie. A co zyska Polska? nic
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
A co ma zyskać Polska skoro PiS przez 8 lat niczego nie zbudował ani żadnej produkcji nie uruchomił? Drzeć japę jak Batyr to każdy głupi potrafi z Suskim na czele... Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
35 lat wolnej Polski i co i g.... politycy bo kto inny odpowiada za to, że fabryki leżą a polskich marek motoryzacyjnych brak. Niemcami się zasłaniaj
Do moderacji
Odpowiedz
2
0