Wybrany wątek opinii
Proponuję robić strajki jak macie zbiory. Albo transport zacznie pod waszymi polami protestować w wasze zbiory.
Do moderacji
Odpowiedz
95
33
@Trabsportowychlop - Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji. No ale w sumie to co ja wymagam
Do moderacji
Odpowiedz
9
3