Wybrany wątek opinii

Proponuję robić strajki jak macie zbiory. Albo transport zacznie pod waszymi polami protestować w wasze zbiory.
Trabsportowychlop (2025.12.27)
@Trabsportowychlop - Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji. No ale w sumie to co ja wymagam
Orre (2025.12.28)
Powrót do komentarzy