UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Trabsportowychlop - Błyskotliwość rolników mnie powala. Tam naprawdę nie ma nikogo kto choć trochę myśli? Jak mi w pracy nie dadzą podwyżki to pójdę blokować pole rolnikowi, żeby mnie mój szef nie zauważył. Nie no brawo, gratuluję inteligencji. No ale w sumie to co ja wymagam

Orre