31
22.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobra, to na ile osób te schrony będą? Tysiąc ? Dwa tysiące? Co z pozostałymi? Drodzy elblążanie, musimy się troszczyć o siebie. Bohater pan państwo razem ze swoim pomocnikiem panem miasto nie zapewnią nam przeżycia.
Jacyna (2025.12.22)

info

13  
  3
Przez 8 lat chroniły nas mobilne ołtarze. Schrony to jakaś fanaberia Tuska
Prawda pisiory ? (2025.12.22)

info

9  
  7
@Do grobu tego nie wezmiesz - Śpi..... ". laj.
(2025.12.22)
Sobotni webinar to byla po części reklama Safety project i ich plecaka ucieczkowego, pan reklamowal na koniec i zachęcał do zakupu.
KarolinaJuliaR (2025.12.22)

info

2  
  1
@Do grobu tego nie wezmiesz - Na początek rozwiązać konkordat, Potem przestać płacić 13ki.. Placili 12 skladek rocznie to należy im się 12 emerytur. Przestać wypłacać Barbórki skoro kopalnie przynoszą 9mld strat rocznie. Zlikwidować KRUS. I już mamy 70 mld rocznie na inwestycje
Bardzo subiektywne (2025.12.22)
Pojęcia nie macie o systemie obrony, ochrony i schronów w Elblągu. A moim zdaniem niemiecki portel jest ostatnim miejscem gdzie należy o tym mówić.
(2025.12.22)
@Bardzo subiektywne - Każda partia która zechce uwalić przywileje sama z miejsca zostanie uwalona... Niestety
(2025.12.22)
To nie moja, nie nasza wojna, nic mnie nie obchodzą tego rzadu fanaberie i straszenie ludzi jakimis plcakami wojennymi, przed kim mam się bronić? ja wrogów nie mam, nie róbcie mi wroga, wasz wróg zapewne bedzie moim przyjacielem, nara!
(2025.12.22)
Największym zagrożeniem dla Polski jest krainaU
(2025.12.22)
poskarż sie na tv zarublika
(2025.12.22)