UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra, to na ile osób te schrony będą? Tysiąc ? Dwa tysiące? Co z pozostałymi? Drodzy elblążanie, musimy się troszczyć o siebie. Bohater pan państwo razem ze swoim pomocnikiem panem miasto nie zapewnią nam przeżycia.

Jacyna

Anuluj