Wybrany wątek opinii

To nie moja, nie nasza wojna, nic mnie nie obchodzą tego rzadu fanaberie i straszenie ludzi jakimis plcakami wojennymi, przed kim mam się bronić? ja wrogów nie mam, nie róbcie mi wroga, wasz wróg zapewne bedzie moim przyjacielem, nara!
(2025.12.22)
Powrót do komentarzy