UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Do grobu tego nie wezmiesz - Na początek rozwiązać konkordat, Potem przestać płacić 13ki.. Placili 12 skladek rocznie to należy im się 12 emerytur. Przestać wypłacać Barbórki skoro kopalnie przynoszą 9mld strat rocznie. Zlikwidować KRUS. I już mamy 70 mld rocznie na inwestycje
Bardzo subiektywne