UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Do grobu tego nie wezmiesz - Na początek rozwiązać konkordat, Potem przestać płacić 13ki.. Placili 12 skladek rocznie to należy im się 12 emerytur. Przestać wypłacać Barbórki skoro kopalnie przynoszą 9mld strat rocznie. Zlikwidować KRUS. I już mamy 70 mld rocznie na inwestycje

Bardzo subiektywne