Wybrany wątek opinii

Pojęcia nie macie o systemie obrony, ochrony i schronów w Elblągu. A moim zdaniem niemiecki portel jest ostatnim miejscem gdzie należy o tym mówić.
(2025.12.22)
poskarż sie na tv zarublika
(2025.12.22)
Kłeczek z TVzaRublika sie urwał. Hahahaha
(2025.12.22)
Powrót do komentarzy