Wybrany wątek opinii
Pojęcia nie macie o systemie obrony, ochrony i schronów w Elblągu. A moim zdaniem niemiecki portel jest ostatnim miejscem gdzie należy o tym mówić.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
poskarż sie na tv zarublika
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Kłeczek z TVzaRublika sie urwał. Hahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
5