UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie moja, nie nasza wojna, nic mnie nie obchodzą tego rzadu fanaberie i straszenie ludzi jakimis plcakami wojennymi, przed kim mam się bronić? ja wrogów nie mam, nie róbcie mi wroga, wasz wróg zapewne bedzie moim przyjacielem, nara!