UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie moja, nie nasza wojna, nic mnie nie obchodzą tego rzadu fanaberie i straszenie ludzi jakimis plcakami wojennymi, przed kim mam się bronić? ja wrogów nie mam, nie róbcie mi wroga, wasz wróg zapewne bedzie moim przyjacielem, nara!


Anuluj