UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pojęcia nie macie o systemie obrony, ochrony i schronów w Elblągu. A moim zdaniem niemiecki portel jest ostatnim miejscem gdzie należy o tym mówić.
Pojęcia nie macie o systemie obrony, ochrony i schronów w Elblągu. A moim zdaniem niemiecki portel jest ostatnim miejscem gdzie należy o tym mówić.