UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pojęcia nie macie o systemie obrony, ochrony i schronów w Elblągu. A moim zdaniem niemiecki portel jest ostatnim miejscem gdzie należy o tym mówić.


Anuluj