Wybrany wątek opinii

Potrzebne są radykalne działania. Tylko że miliony świadczeniobiorców się nie zgodzą
Do grobu tego nie wezmiesz (2025.12.22)
@Do grobu tego nie wezmiesz - Śpi..... ". laj.
(2025.12.22)
@Do grobu tego nie wezmiesz - Na początek rozwiązać konkordat, Potem przestać płacić 13ki.. Placili 12 skladek rocznie to należy im się 12 emerytur. Przestać wypłacać Barbórki skoro kopalnie przynoszą 9mld strat rocznie. Zlikwidować KRUS. I już mamy 70 mld rocznie na inwestycje
Bardzo subiektywne (2025.12.22)
@Bardzo subiektywne - Każda partia która zechce uwalić przywileje sama z miejsca zostanie uwalona... Niestety
(2025.12.22)
Powrót do komentarzy