Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Do grobu tego nie wezmiesz - Śpi..... ". laj.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Do grobu tego nie wezmiesz - Na początek rozwiązać konkordat, Potem przestać płacić 13ki.. Placili 12 skladek rocznie to należy im się 12 emerytur. Przestać wypłacać Barbórki skoro kopalnie przynoszą 9mld strat rocznie. Zlikwidować KRUS. I już mamy 70 mld rocznie na inwestycje
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Bardzo subiektywne - Każda partia która zechce uwalić przywileje sama z miejsca zostanie uwalona... Niestety
Do moderacji
Odpowiedz
3
0