A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Badania !!!!! Korek na Bema często kończy przy US. Wystawić za te badania fakturę?
Najpierw trakt przy Górze Chrobrego" dla rowerzystów i służb ratunkowych. A potem co? Wszystkie samochody włącznie z ciężarówkami.
Rozwalicie jedyną perłę Elbląga jaką jest Bażantarnia.
Chciwość inwestycyjna dla smrodu, hałasu, przekreśli ten wyjątkowy zakątek tuż na skraju miasta i dla rekreacji mieszkańców. Nic oryginalnego nie wymyśliliście. To mentalność wsteczna.