UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rovver - Mądrego to i miło poczytać... Analizują ruch po Saperów - może dobrze sprawdzić jak to wpływa na korki ? Ja mówiłem o asfalcie na przełużeniu Wyżynnej z dojazdem przy Sztabie ale ludzie nie bardzo chcieli żądając budowy W3 lub W2 - i słusznie.
MariuszLewandowski-Fc