UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Trakt będzie przeznaczony dla pieszych, rowerzystów i będzie służyć jako awaryjny przejazd" - kiedy posprzatają choć raz na półroku liście ze ścieżki wzdłuż Wschodniej. Ślisko, mokro, strach rowerem jeździć a tym bardziej z dzieckiem. To samo zapowiada się na tym trakcie. Budujcie Wschodnią wariant W2 lub W3 a nie jakieś dziwne wymysły.

Rovver

Anuluj